O nas

Kilkunastoletnia obecność na rynku pozwoliła nam uzyskać renomę firmy solidnej, rzetelnej i terminowo wywiązującej się z przyjętych zamówień. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze rozwiązania i dostosować je do postawionych nam wymagań.

HISTORIA

Firma Romex powstała w 1992 roku w Rogoźnie Wielkopolskim. Celem naszej firmy jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości obróbek blacharskich i parapetów z blachy powlekanej, ocynkowanej, aluminiowej lakierowanej a także z blachy cynk-tytan i miedzianej. Oferujemy również bogaty asortyment systemów orynnowania.

Nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma firmami budowlanymi oraz przeprowadzającymi remonty i docieplenia budynków na terenie województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Nieustannie dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości usług i pracy, dlatego intensywnie rozbudowujemy halę produkcyjną i powiększamy park maszynowy. Z roku na rok wzbogacamy także asortyment naszych wyrobów i poszerzamy zakres świadczonych usług.

ROZWÓJ

1992-1994

Firma powstała dla potrzeb przyjętej kooperacji z kanadyjską spółką produkującą kontenery biurowe, socjalne i mieszkaniowe oraz kontenery morskie.

1995-2001

Firma dokonała przebranżowienia i podjęła produkcję nadwozi kontenerowych i izotermicznych na podwoziach samochodów dostawczych. W tym okresie podjęto współpracę z dealerami samochodów dostawczych marek koreańskich Ceres i K2700. Produkowano także nadwozia specjalistyczne (do przewozu np. odzieży, kwiatów, wyrobów piekarniczych) na samochody następujących marek: Mercedes-Benz, Fiat Ducato, Ford Transit, Renault Master, Iveco, Lublin i inne.

2001

Wychodząc naprzeciw wzrastającemu zapotrzebowaniu na wysokiej jakości obróbki blacharskie i parapety zewnętrzne, uruchomiono ich produkcję.

2002

Z początkiem tego roku zakończono produkcję nadwozi kontenerowych i rozszerzono zakres świadczonych usług w branży obróbki blacharskie. W tym celu poszerzono znacznie park maszynowy i rozbudowano halę produkcyjną.

2004

Zdecydowanie zwiększono zakres wykonywanych usług o wprowadzenie do oferty systemów orynnowania, kratek i przewodów wentylacyjnych. Podjęto także produkcję rur spustowych wielkogabarytowych.

Nasze atuty

  • 24 letnie doświadczenie
  • nowoczesne technologie wykorzystywane w procesie produkcji
  • dostosowanie do potrzeb klienta
  • bardzo szybka i kompleksowa obsługa klienta